Oprava fasády alebo umývanie fasády?

Prichádza jar, a tak ste sa rozhodli, že je načase pustiť sa aj do činností, ktoré ste doteraz dlho odkladali? Trápi vás pohľad na vašu fasádu, no neviete, či je nutná oprava fasády alebo postačí len umývanie fasády? Poďme sa spoločne pozrieť na to, ktorá možnosť je pre vás vhodnejšia.

Oprava fasády rodinného domu

Pozrite sa teda bližšie na vašu fasádu, a to doslova. Všimli ste si na nej väčšie trhliny či praskliny? Opadáva niekde fasádna farba? Ak áno, potom bude oprava fasády pre vás nevyhnutnosťou. No čo v prípade, ak ste pri bližšom pohľade nenašli žiadne poškodenia, iba nečistotu, plesne alebo riasy?

Umývanie fasády domov

V prípade, že vaša fasáda nie je nikde viditeľne poškodená, môžete začať premýšľať nad umývaním fasády. Umývanie fasády vás bez problémov zbaví bežných nečistôt, ktoré vznikajú nánosmi prachu alebo vplyvom počasia, ale pomôže vám aj v prípade, že sa na vašej fasáde už začali tvoriť plesne a riasy. Stačí, ak sa obrátite na profesionálnu firmu.

Hoci oprava fasády rodinného domu alebo nová fasádna farba môžu výrazne zaťažiť váš rodinný rozpočet, umývanie fasády je cenovo oveľa prijateľnejšie. Fasády domov vám vyčistíme už od 3,8 eura za meter štvorcový a vy tak nemusíte mať žiadne starosti – o všetko sa postaráme.

Kontaktujte nás a užite si pohľad na svoju „novú“ fasádu už túto jar!