3 dôvody, prečo nechať čistenie fasád domov na nás

Trápi vás pohľad na vašu znečistenú fasádu? Premýšľate nad tým, či vyčistenie fasády zvládnete svojpomocne alebo radšej necháte všetko na profesionálov? Potom je práve vám určený tento článok, v ktorom vám predstavíme 3 jednoduché, no zato dôležité dôvody, prečo by ste mali nechať čistenie fasád domov na nás.

Dôvod č. 1: Váš čas a energia

Čistenie fasád domov prináša so sebou množstvo starostí, na ktoré majitelia ešte pred začatím často zabúdajú. Viete, ktorý prostriedok na čistenie fasád je vhodný pre váš typ fasádnej omietky? Máte k dispozícii vysokotlakový čistič? Ako vyčistíte viacposchodový dom? A čo urobíte so všetkou tou znečistenou vodou? Nechajte všetky tieto starosti na vás a ušetrite tak svoj čas a energiu.

Dôvod č. 2: Vaše peniaze

Možno si na začiatku poviete, že svojpomocné vyčistenie fasády vám ušetrí značnú časť vašich financií, no opak môže byť pravdou. V prvom rade by ste mali vedieť, že profesionálne čistenie fasád nie je vôbec drahou záležitosťou. Cena sa totiž pohybuje už od 3,8 eura za meter štvorcový. Mali by ste tiež myslieť na to, že pri nesprávne zvolenom čistiacom prostriedku alebo pri nesprávnej technike čistenie fasády môžete svoju fasádu poškodiť a jej oprava vás bude stáť oveľa, oveľa viac.

Dôvod č. 3: Zdravie

Nuž a to najdôležitejšie na koniec. Ak vás nepresvedčil ušetrený čas, energia, ani peniaze, možno vás presvedčí to, že profesionálne čistenie fasád domov vás môže zbaviť zdravotného rizika. Ak sa totiž na vašej fasáde začali tvoriť plesne a riasy, tie so sebou prinášajú zdravotné riziká pre vás aj vašu rodinu. Pri neodbornom čistení fasád sa ich síce zbavíte na povrchu fasády, no nie v hĺbke jej pórov. My vám dokážeme pomôcť aj s týmto a vašu fasádu vyčistíme dôkladne a do hĺbky.