Čistenie fasád domov

Čistenie fasád domov

Ak máte špinavú fasádu, riešením môže byť naše čistenie fasád

Jedným z najčastejších problémov, s ktorým sa majitelia domov stretávajú, je špinavá fasáda. Častokrát pri stavbe alebo renovácii investujú majitelia nemalé financie do novej fasády, ktorá je však už po pár rokoch špinavá na nepoznanie. Navyše, špinavá fasáda nemusí byť len estetickým problémom, ale tiež môže predstavovať zdravotné riziko. Nepríjemný vzhľad fasády totižto spôsobujú predovšetkým riasy a huby.

Týka sa tento problém aj vás?

Ak ste sa v predchádzajúcich riadkoch „našli“, potom určite hľadáte riešenie, ako sa špinavej a nezdravej fasády zbaviť. Majitelia zväčšia siahnu ihneď po tej najnákladnejšej variante a tou je nový náter. My vám však ponúkame efektívnu alternatívu za oveľa nižšiu cenu – čistenie fasád domov.

Riešením je efektívne čistenie fasád domov za férovú cenu

Čistenie fasád domov, ktoré vám ponúkame my, dokáže vyčistiť vašu fasádu naozaj do hĺbky. Vďaka našej technológii zbavíme vašu fasádu všetkých rias, húb a iných nečistôt. Navyše, po dôkladnom vyčistení aplikujeme na vašu fasádu aj aktívnu ochrannú vrstvu, ktorá vám zabezpečí spoľahlivú ochranu pred ďalším znečistením.

Na celom Slovenska máte možnosť bezplatnej skúšobnej plochy priamo u vás doma.