Čistenie fasády od lastovičiek

Čistenie fasády od lastovičiek

Našli si lastovičky svoj nový domov práve na vašej fasáde?

Lastovičky a ich hniezda často spôsobujú majiteľom domov aj bytov nemalé starosti. Vo väčšine prípadov je scenár rovnaký – majiteľ práve investoval nemalé finančné prostriedky do novej fasády a krátko na to sa mu tam nasťahovali aj noví podnájomníci – lastovičky. Tie so sebou prinášajú viacero nepríjemností, akými sú napríklad znečisťovanie okolia vtáčím trusom, ale aj priame znečistenie novej fasády. Znečistenie fasády je spôsobené hlavne materiálmi, z ktorých si lastovičky stavajú svoje hniezda, a to sú predovšetkým trus, slama a hlina.

Čo sa dá robiť so znečistenou fasádou?

Ak sa uhniezdili lastovičky aj u vás a vy premýšľate ako napraviť napáchané škody na svojej fasáde, máme pre vás riešenie. Ponúkame vám čistenie fasády od lastovičiek. Vďaka našej jedinečnej technológii čistenia fasád, dokážeme vašu fasádu zbaviť všetkých spomínaných nečistôt do hĺbky. Bonusom, ktorý od nás po vyčistení dostanete, je aj ochranná vrstva, ktorá ochráni vašu fasádu aj do budúcnosti.

Tip na záver

Určite odporúčame aplikovať aj prevenciu voči nasťahovaniu ďalších lastovičiek. Takouto prevenciou môže byť napríklad hrotový systém, ultrazvukový odpudzovač vtáctva, elektrická sieť alebo špeciálne chemické prostriedky.

Na celom Slovenska máte možnosť bezplatnej skúšobnej plochy priamo u vás doma.