Prostriedok na čistenie fasád

Je voľne dostupný prostriedok na čistenie fasád správnym riešením?

Nová fasáda rodinného domu či bytu býva pre majiteľov často jednou z najväčších investícií počas stavby alebo rekonštrukcie. O to viac potom majiteľov mrzí, keď je nová fasáda po niekoľkých rokoch špinavá na nepoznanie. Ako prvé začnú majitelia premýšľať nad svojpomocným čistením fasády, aby ušetrili čo najviac finančných prostriedkov. Na trhu sa totiž nachádzajú rôzne prostriedky na čistenie fasád, avšak my vám prezradíme, prečo svojpomocné čistenie fasády nie je dobrá voľba.

Nečistôt je potrebné zbaviť sa do hĺbky

Najčastejším dôvodom, prečo je fasáda už po pár rokoch špinavá, býva hlavne prach, plesne a riasy. Nuž a práve voľne dostupný prostriedok na čistenie fasád odstráni tieto nečistoty iba z povrchu fasády. Plesne a riasy tak aj po vyčistení zostávajú v póroch fasády a už po pár týždňoch či mesiacoch sa opäť prederú na povrch a vaša fasáda bude vyzerať rovnako ako predtým.

Riešením je Valmax ® PLUS

My vám ponúkame riešenie, ktoré vám vydrží dlhšie než len zopár týždňov či mesiacov. Ponúkame vám čistenie fasád s unikátnym dezinfekčným a čistiacim prostriedkom Valmax ® PLUS. Náš prostriedok na čistenie fasád veľmi rýchlo rozpúšťa plesne a riasy a pôsobí aj v póroch fasády. Navyše, naša metóda čistenia fasád je veľmi šetrná voči vašej fasáde, takže nehrozí jej poškodenie.

Na celom Slovenska máte možnosť bezplatnej skúšobnej plochy priamo u vás doma.