Čistenie zateplenej fasády

Čistenie zateplenej fasády

Nová zateplená fasáda, ktorá je po krátkom čase špinavá na nepoznanie – toto je jeden z najčastejších problémov, s ktorým sa stretávajú majitelia bytov aj domov. V našej firme rozumieme tomu, že nová zateplená fasáda stojí nemálo financií, a tak jej znečistenie trápi určite každého majiteľa.

Existuje efektívne riešenie

Máme však pre vás dobrú správu. To, že je vaša fasáda špinavá, neznamená ihneď to, že ju musíte dať znova premaľovať. Existuje totiž aj iné, oveľa lacnejšie a pritom efektívne riešenie. My vám ponúkame čistenie zateplenej fasády.

Zbavte sa nečistôt aj zdravotného rizika

Najčastejším dôvodom, prečo je nová fasáda po pár rokoch špinavá, sú riasy, huby, ale napríklad aj vtáctvo. Všetky tieto druhy znečistenia dokáže naša unikátna technológia odstrániť až do hĺbky. Vďaka vyčisteniu fasády sa tak nielenže vyrieši váš estetický problém, ale zamedzí sa aj šíreniu zdravotné rizika, ktoré predstavujú riasy a huby na vašej fasáde.

Ukážka čistenia zateplenej fasády ZADARMO

Ak si nie ste istý, či je nami ponúkané čistenie zateplenej fasády to správne riešenie, odporúčame vám využiť jedinečnú možnosť, ktorú vám ponúkame. Kdekoľvek na celom Slovensku vám prídeme bezplatne vyčistiť skúšobnú plochu na vašej fasáde!

Na celom Slovenska máte možnosť bezplatnej skúšobnej plochy priamo u vás doma.