Čistenie fasád – prinášame profesionalitu, skúsenosti a TOP výsledky

Trápi vás špinavá fasáda? Objavili sa na nej plesne alebo riasy? Pôsobí váš dom kvôli nej znečistene a zanedbane? Možno ste už premýšľali nad tým, že ju radšej celú premaľujete… To však nemusíte! Existuje aj oveľa jednoduchšie a cenovo prijateľnejšie riešenie. Predstavujeme vám profesionálne čistenie fasád.

Profesionálne čistenie fasád je proces, pri ktorom zbavíme vašu fasádu nečistôt na povrchu aj v hĺbke pórov. Vďaka tomu sa nielenže zbavíte neestetického vzhľadu, ale tiež zdravotných rizík, ktoré so sebou prach, plesne a riasy prinášajú. Stačí nám jeden deň a vaša fasáda bude vyzerať opäť ako nová!

Častokrát sa stretávame s obavami našich klientov, či výsledok čistenia bude taký, ako si predstavovali. Za svojimi výsledkami si stojíme, preto vám ponúkame bezplatnú ukážku nášho čistenia priamo u vás doma. Vyčistíme kúsok vašej fasády a vy sa na základe toho môžete rozhodnúť, či budete mať záujem aj o kompletné čistenie. A obávať sa nemusíte ani šialene vysokých cien. Čistenie fasád sa u nás pohybuje už okolo ceny 3,8€ za meter štvorcový – to je úspora až 70% oproti novej fasáde.

Chcete aj vy zažiť ten efekt dokonale čistej fasády? Chcete, aby vaša fasáda opäť vyzerala ako nová? Neváhajte nás kontaktovať, radi vám pomôžeme a odpovieme aj na vaše ďalšie otázky. Rezervujte si čistenie fasád ešte dnes.