Ušetrite peniaze pri rekonštrukcii! Fasádne omietky nie je vždy potrebné renovovať.

Rekonštrukcia rodinného domu je skutočne nákladná záležitosť, ktorá sa zvyčajne ešte aj niekoľkonásobne navýši oproti pôvodnému rozpočtu. A práve preto sme si vedomí, že pri rekonštrukcii sa oplatí ušetriť naozaj každé jedno euro. Majitelia nehnuteľností robia najčastejšiu chybu, keď si myslia, že nie je iná cesta ako tá, že svoju fasádu kompletne zrekonštruujú. Častokrát však úplne stačí fasádne omietky iba precízne vyčistiť. Je to aj váš prípad?

Dôkladne si svoju fasádu poprezerajte. Objavujú sa na nej trhliny alebo praskliny? Opadáva na niektorých miestach fasádna farba? Alebo je len fasádna omietka veľmi znečistená? Či už ide o bežné nečistoty, ako prach a vtáčí trus alebo sa na fasáde objavujú už aj plesne a riasy, profesionálne čistenie fasád si s tým dokáže poradiť. Dokážeme vyčistiť akokoľvek znečistené fasádne omietky tak, že vyzerajú opäť ako nové. Ak je však vaša fasáda na niektorých miestach poškodená, je potrebné ju najprv opraviť. A potom záleží už len od rozsahu poškodenia – či sa ju rozhodnete opraviť a vyčistiť alebo sa rovno pustíte do novej fasády.

Pri čistení fasádnych omietok dokážeme majiteľom ušetriť až 70% nákladov oproti novej fasáde. Potrebujete vyčistiť fasádne omietky? Alebo si nie ste istý, či je vaša fasáda vhodná na čistenie? Neváhajte a kontaktujte nás, radi vám pomôžeme.