Náter fasády Cena

Plánujete nový náter fasády a chcete vedieť, aká bude približne jeho cena? Prípadne vás trápi znečistená fasáda a uvažujete nad najlacnejšou alternatívou, ako dopriať svojmu domu opäť čistú fasádu? Pozrime sa teda bližšie na to, koľko stojí nový náter fasády a či existuje aj lacnejšia alternatíva.

Nový náter fasády Cena

Nový náter fasády – cena sa pohybuje približne od 16 eur za meter štvorcový. Ak si túto sumu prerátate vzhľadom k ploche vašej fasády, určite zistíte, že investícia do nového náteru môže byť naozaj vysoká. Nový náter teda odporúčame aplikovať iba v tom prípade, ak už nie ste spokojný s farbou vašej fasády alebo sa na fasáde nachádzajú väčšie trhliny a praskliny.

Cena za vyčistenie fasády

Ak je však vaša fasáda iba znečistená, nie sú na nej žiadne trhliny a praskliny, existuje aj lacnejšie riešenie ako nový náter. Týmto riešením je profesionálne vyčistenie fasády, kde sa cena pohybuje už od 3,8 eur za meter štvorcový. Vďaka vyčisteniu fasády môžete ušetriť až 70% nákladov oproti novému náteru a čo je najlepšie – váš dom bude opäť vyzerať ako nový. Okrem vyčistenia fasády vám ponúkame aj možnosť aplikovať na fasádu ochranný náter, ktorý zabezpečí, že vaša fasáda bude čistá aj nasledujúcich 5 rokov.