Fasády bytoviek je tiež možné efektívne vyčistiť!

Je fasáda vašej bytovky znečistená? Množia sa na nej riasy, či dokonca plesne? Nemusíte ihneď zvažovať finančne náročné premaľovanie fasády! My vám totižto ponúkame aj čistenie fasády bytoviek, vďaka ktorému bude vyzerať vaša bytovka opäť ako nová.

Čistenie fasády bytoviek – bezplatná ukážka a cenová ponuka

Ako prvý krok vám ponúkame úplne bezplatnú ukážku čistenia. Jednoducho si spoločne dohodneme vhodný termín, prídeme k vám a na kúsku fasády vám ukážeme, ako bude čistenie prebiehať. Vďaka tejto bezplatnej ukážke získate predstavu, ako bude vyčistená fasáda vyzerať a či výsledný efekt bude spĺňať vaše požiadavky. V tomto kroku od nás dostanete už aj predbežnú cenovú ponuku.

Záchytná vaňa, čistiaci prostriedok a ochrana fasády na ďalších 5 rokov

Ak naša ukážka splní vaše očakávania, dohodneme si termín samotného čistenia fasády. Po príchode si pripravíme lešenie, záchytnú vaňu na odsávanie nečistôt a pustíme sa do samotného čistenia fasády. Najprv fasádu vydezinfikujeme a nanesieme na ňu čistiaci prostriedok. Vďaka nášmu špeciálnemu čistiacemu prostriedku dokážeme z fasády odstrániť nielen bežné nečistoty (prach, sadze), ale tiež napríklad riasy a huby, ktoré sa množia v póroch fasády bytoviek.

Ďalej pokračujeme opláchnutím fasády a čistiaceho prostriedku, odsajeme znečistenú vodu a nanesieme na vašu fasádu ochranný prostriedok, ktorý zabezpečí, že fasáda zostane čistá aj nasledujúcich päť rokov.

Ak aj vy máte záujem o čistenie fasády bytoviek, neváhajte nás kontaktovať!