Odstránenie rias z fasády je novodobý problém tejto doby

Veľa majiteľov domov zaujíma, ako odstrániť riasy z fasády. Ak uvažujete nad samo-experimentom čistenia fasády, tak je to jedna z možností, ktorú ale neodporúčame.

Prečo nie je vhodné odstraňovať riasy svojpomocne?

Pri samo-experimente ľudia používajú bežný vysokotlakový čistič, ktorý vyplachuje štruktúru omietky a hrozí jej poškodenie. Navyše, odstránenie rias prebieha len na povrchu štruktúry omietky, v dôsledku čoho riasy a huby rastú ešte rýchlejšie a sú opäť viditeľné už po niekoľkých mesiacoch. Pri odstránení rias takýmto spôsobom sú dosiahnuté výsledky zvyčajne neuspokojivé a fasáda nie je dokonale vyčistená. Preto odporúčam nechať odstránenie rias z fasády na profesionálov.

Odstránenie rias profesionálmi

Spoločnosť Valmax sa zaoberá čistením fasád a odstránením rias z fasády.

Ako na to?

Stačí nás kontaktovať telefonicky, mailom alebo prostredníctvom kontaktného formuláru. Následne si dohodnem termín obhliadky fasády, kde Vám naši pracovníci radi poradia a odpovedia na Vaše otázky ohľadne odstránenia rias z fasády.

Pri odstránení rias z fasády používame vyspelú techniku a do výšky 12 m pracujeme bez lešenia. Preto vieme vyčistiť bežný rodinný dom za jeden pracovný deň. Veľmi nám tiež záleží na ekológii a preto všetku znečistenú vodu pri odstránení rias zachytávame a recyklujeme predpísaným spôsobom v súlade so zákonmi ustanoveniami.

Ak máte záujem o odstránení rias z fasády, neváhajte nás kontaktovať a radi Vám spravíme bezplatnú ukážku čistenia fasády.