Maľovanie fasády Cena

Rekonštrukcia domu prináša so sebou nemalé finančné náklady. Jednou z najnákladnejších častí rekonštrukcie je nepochybne aj maľovanie fasády. Ak chcete zvládnuť rekonštrukciu čo najefektívnejšie, premyslite si už vopred, či je maľovanie fasády naozaj nevyhnutné.

Od čoho závisí cena za maľovanie fasády?

Cena za maľovanie fasády sa odvíja od časovej náročnosti a od ceny samotnej fasádnej farby. Treba rátať s tým, že časová náročnosť je v prípade nového náteru naozaj vysoká, nakoľko nový náter je potrebné aplikovať v niekoľkých krokoch a tiež je potrebné rátať napríklad so zložením a rozložením lešenia. Ak zohľadníme všetky faktory, cena za maľovanie fasády sa pohybuje od 16€ za meter štvorcový.

Existuje aj lacnejšie riešenie

Pokiaľ je vaša fasáda v dobrom stave a nie sú v nej žiadne väčšie trhliny, odporúčame zvážiť finančne efektívnejšie riešenie, akým je profesionálne čistenie fasád. Vašu fasádu vieme zbaviť nečistôt už v priebehu jedného dňa a cena za vyčistenie sa pohybuje od 3,8€ za meter štvorcový. Vďaka profesionálnemu čisteniu fasád môžete nielen ušetriť svoj čas a peniaze, ale váš dom bude vyzerať ako nový aj nasledujúcich 5 rokov.

Neváhajte nás kontaktovať a využite bezplatnú ukážku čistenia fasád priamo u vás doma.