Cena fasády za m2

To, že stavba alebo rekonštrukcia domu so sebou primáša nemalé finančné náklady, azda ani nemusíme hlbšie rozoberať. Všetkým, ktorí si týmto celým procesom prešli, je to úplne jasné. Jednou z najväčších investícií, ktoré budete musieť pri stavbe alebo prestavbe domu urobiť, je nová fasáda. Cena fasády za m2 začína na 16 eurách. Pri novom dome sa tejto investícii žiaľ nevyhnete, ale pokiaľ dom iba rekonštruujete, máme tu pre vás tip, ako ušetriť až 70% nákladov na fasádu.

Cena fasády za m2 vs. cena čistenia fasády za m2

Ak nechcete pri rekonštrukcii investovať veľa peňazí do novej fasády domu, ako prvý krok musíte zistiť, aký je stav vaše aktuálnej fasády. Pozrite sa, či sa fasáda na niektorých miestach neodlupuje alebo či sa v nej nenachádzajú väčšie praskliny a trhliny. Ak ste pri kontrole nenarazili na nič závažnejšie, ako je bežné znečistenie, príp. riasy alebo plesne, potom máme pre vás finančne efektívnejšie riešenie.

Znečistenie fasády vieme veľmi jednoducho vyriešiť jej vyčistením. Cena za čistenie fasády sa pohybuje už od 3,8 eura za meter štvorcový, čo je obrovský rozdiel oproti novej fasáde (16€ za m2). Garantujeme vám, že po vyčistení fasády bude váš dom aj zvonka vyzerať opäť ako nový. Ak vás čistenie fasád zaujalo, zistite viac alebo nás kontaktujte pre dohodnutie bezplatnej ukážky priamo u vás doma.