čistenie fasád, Čistenie fasád – prečo si vybrať práve našu firmu?, Čistíme Fasády, Čistíme Fasády

Čistenie fasád – prečo si vybrať práve našu firmu?

Zvažujete čistenie fasád, či už pre váš rodinný dom, bytovku alebo komerčný priestor? Potom určite hľadáte tú správnu firmu, ktorá by vašej fasáde poskytla profesionálnu starostlivosť. Prečítajte si tie najdôležitejšie dôvody, prečo sme práve my tou správnou voľbou.

Naše čistenie fasád odstráni nečistoty aj zdravotné riziká

Naše čistenie fasád je vhodné pre všetky typy fasády. Okrem bežných nečistôt dokážeme efektívne odstrániť aj mach a plesne, čo býva pre majiteľov tým najväčším problémom. Nielenže tak bude vaša fasáda vyzerať znova ako nová, ale zbavíme vás aj zdravotného rizika, ktoré riasy a plesne predstavujú.

Šetríme vaše financie

Mnoho majiteľov si myslí, že ak je ich fasáda znečistená, musia bezpodmienečne investovať do nového náteru fasády. To však nie je pravda. Ak vaša fasáda nie je nijak výrazne poškodená – neobjavujú sa na nej výrazné trhliny a praskliny, prípadne sa vám neodlupuje fasádna farba, potom vám úplne postačí čistenie fasády. A práve takýmto spôsobom vám dokážeme ušetriť až 70% vašich financií (oproti novému náteru fasády).

Nie sme nováčikom na trhu

Už v roku 2015 sme sa stali generálnym poskytovateľom patentovaného čistiaceho systému pre celé Slovensko. S čistením fasád máme dlhodobé skúsenosti a na našom konte máme stovky spokojných zákazníkov. Milujeme to, čo robíme a radi vám ponúkneme profesionálne čistenie fasád!