Strojové omietky a niekoľko vecí, ktoré by ste o nich mali vedieť

Staviate alebo rekonštruujete svoj rodinný dom? Prišiel čas na omietky a vy potrebujete viac informácií o tom, aké sú vaše možnosti? Pri omietaní máte na výber z dvoch spôsobov nanášania – jedným sú strojové omietky a tým druhým zasa ručné omietky. Ručné omietky si majitelia vyberajú zväčša vtedy, ak sa rozhodnú omietať steny v interiéri svojpomocne, no my sa dnes zameriame hlavne na druhú možnosť, ktorou sú spomínané strojové omietky.

Ak by sme mali vymenovať výhody, ktoré tieto omietky ponúkajú, bude medzi nimi určite šetrenie času, väčšia kvalita a precíznosť a spolu s tým spojený aj krajší výsledný efekt. Menšou nevýhodou môže byť vyššia cena za strojové omietky, ktorá sa však z dlhodobého hľadiska oplatí. Vďaka svojmu precíznemu nanášaniu sú odolnejšie a pevnejšie, preto vám nezačnú praskať alebo odlupovať sa. Takisto spôsob nanášania farby na takéto omietky je oveľa jednoduchší, preto sa znižuje aj spotreba farby, čo znamená ďalšie ušetrené finančné prostriedky.

Chcete si ušetriť svoj čas, energiu a do budúcna aj svoje financie? Odporúčame vám vybrať si strojové omietky a spoľahlivú firmu, ktorá sa vám postará o ich kvalitnú aplikáciu.

Je vaša vonkajšia omietka po rokoch znečistená? Obráťte sa na nás. Zabezpečíme vám profesionálne čistenie fasád, ktoré vás zbaví nánosov prachu, rias aj plesní. Kontaktujte nás!