Prípravky na čistenie fasád

Prípravky na čistenie fasád – správne riešenie pre vašu fasádu?

Na trhu sa dnes nachádzajú rôzne prípravky na čistenie fasád, ktoré lákajú majiteľov domov či bytov, aby si ich kúpili. Na jednej strane ponúkajú úžasné výsledky, na druhej strane nízku cenu. To však musí mať nejaký háčik. Čítajte ďalej a dozviete sa aký.

Nový náter alebo svojpomocné vyčistenie?

Rozumieme tomu, že nová fasáda nie je lacná záležitosť a ak je už po pár rokoch špinavá na nepoznanie, nepoteší to žiadneho majiteľa. V tomto momente zväčša prichádzajú do úvahy dve možnosti – znova natrieť fasádu, čo je finančne veľmi náročné, alebo si zakúpiť prípravok na čistenie fasády, prípadne prípravok na riasy a vyčistiť si fasádu svojpomocne. Ani jedno z týchto riešení však neodporúčame.

Profesionálne čistenie fasády za zlomok ceny

My vám ponúkame „zlatú strednú cestu“ a tou je profesionálne čistenie fasády. Vyčistiť fasádu totižto nestačí iba na povrchu, ale je potrebné ju vyčistiť aj do hĺbky. V hĺbke pórov fasády sa totižto nachádzajú riasy a plesne, ktoré žiaden bežne dostupný prípravok na riasy neodstráni. Náš prípravok na čistenie fasád je špeciálne vyvinutý tak, aby vyčistil vašu fasádu do hĺbky a ochránil ju aj do budúcnosti.

Zabudnite teda na nový náter alebo svojpomocné čistenie fasády a vyskúšajte profesionálne čistenie fasády s profesionálnymi prípravkami. Oproti novému náteru tak ušetríte až 70% nákladov.

Na celom Slovenska máte možnosť bezplatnej skúšobnej plochy priamo u vás doma.