Postup

VAŠA FASÁDA MÔŽE BYŤ ZASA AKO NOVÁ

Vaša fasáda sa stala po niektorých rokoch nepeknou? 

Vyčistením fasády môžete vyriešiť vzhľad Vašej fasády a ušetriť približne 70% nákladov oproti nákladom na novú farbu. Vašu fasádu po niekoľkých hodinách vyčistíme a zbavíme nečistôt. Vďaka našim technológiám sme mimoriadne efektívni a nepotrebujeme žiadne lešenie. Šetríme čas, peniaze a vieme poskytnúť spôsob ako rýchlo, efektívne a šetrne vyčistiť Vašu fasádu.

KROK 1:
Ukážky vyčistenia fasády priamo u Vás
Vzorka povrchu

Pred každým čistením fasády vám ponúkneme skúšobnú vzorku priamo na Vašej fasáde. Skúšobnú vzorku robíme bezplatne a môžete si ju vyžiadať telefonicky alebo prostredníctvom nášho kontaktného formuláru. Prostredníctvom vzorovej plochy môžete okamžite vidieť výsledok vyčistenia Vašej fasády a zároveň Vám priamo predložíme predbežnú cenovú ponuku na vyčistenie celej fasády.

Obrázok1
Obrázok2

KROK 2:
Záchytná vaňa na odsávanie nečistôt

Záchytná vaňa sa prispôsobí pozdĺž fasády a tvaruje sa do vane so svorkami. Systém sa optimálne prispôsobí každej budove a každej fasádnej štruktúre. Všetka znečistené voda sa následne odsáva a likviduje predpísaným spôsobom, šetrným k životnému prostrediu.

KROK 3:
Dezinfekcia fasády / nanášanie čistiaceho prostriedku

Na Vašu fasádu bude nanášaný špeciálne vyvinutý dezinfekčný a čistiaci prípravok „Valmax ® PLUS“. Čistiaci prostriedok v krátkom čase pôsobí a rozpúšťa plesne aj riasy na fasáde a dostáva sa do hĺbky pórov. Táto metóda je veľmi jemná a šetrná voči Vašej fasáde a odstraňuje všetky bežné nečistoty.

Obrázok3
Obrázok4

KROK 4:
Opláchnutie

Po nanesení čistiaceho prostriedku môžeme začať s oplachovaním fasády. Všetky absorbované riasy, machy a nečistoty jemne opláchneme teplou vodou a špeciálnou tryskou so širokým rozptylom, ktorá je veľmi šetrná voči fasáde.

KROK 5:
Odsávanie znečistenej vody a jej recyklácia

Po umytí fasády sa odpadová voda hromadí v záchytnej vani, následne sa odsaje a likvidujeme patentovým spôsobom v súlade so zákonnými ustanoveniami. Vďaka tomu nedochádza k znečisteniu ani vsakovaniu špinavej vody do zeme.

Obrázok6
20190722_102101

KROK 6:
Ochrana fasády / nanášanie ochranného prostriedku

Na vyčistenú fasády sa nanáša ochranný prostriedok „Valmax® proofing“. „Valmax® proofing“ pôsobí proti napadnutiu rias v najbližších rokoch a predlžuje efekt čistej a zdravej fasády.

VYČISTENÉ.
VAŠA FASÁDA MÔŽE BYŤ ZASA AKO NOVÁ.