Biela fasádna farba domu

Biela fasáda domu – výhody a nevýhody

Aktuálnym trendom v oblasti architektúry je jednoznačne minimalizmus. A čo sa k minimalistickej architektúre hodí viac než biela fasáda? Biela fasáda domu už na prvý pohľad pôsobí jasne a čisto, menšie domy vďaka nej pôsobia väčším dojmom. Ďalšou výhodou, ktorú poskytuje biela fasádna farba, je, že nechá iným výrazným prvkom vášho domu priestor, aby vynikli. Takýmto prvkom môžu byť napríklad výrazné okenné rámy, moderné štuky a ďalšie, napríklad tehlové alebo sklenené prvky vášho domu.

Biela fasáda domu a jej znečistenie

Samozrejme, mnohí majitelia bytov či domov sa bielej fasády obávajú. Biela fasádna farba je totižto háklivejšia na znečistenie a už malé nedokonalosti môžu pokaziť celkový vzhľad fasády. To však ale ešte neznamená, že sa musíte bielej fasády vzdať. Majitelia totižto častokrát nevedia, že pokiaľ je biela fasáda domu znečistená, nie je nutné ihneď investovať do nového náteru. Profesionálne čistenie fasád totižto dokáže v priebehu jedného dňa zabezpečiť, aby vaša fasáda bola opäť ako nová. Navyše, vďaka ochrannej vrstve, ktorú na fasádu po vyčistení aplikujeme, bude vaša fasáda žiariť čistotou aj nasledujúcich 5 rokov.

Biela fasádna farba a jej vyčistenie

Ak práve bojujete s tým, že je vaša biela fasáda znečistená, neváhajte nás kontaktovať a my vám ju prídeme profesionálne vyčistiť.